wcags A A A A A- A+
Obrazek Słojów
linkedin_(2).jpg

2022-10-03

Konkurs - czekamy na Twoje zgłoszenie do końca dnia.

Uwaga architekci, wykonawcy, inwestorzy!

Do końca dnia można zgłaszać prace konkursowe w ramach konkursu: „Dom z klimatem – najlepszy zrealizowany projekt”.

Ideą zorganizowanego Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie zrealizowanych już inwestycji, które zostały zaprojektowane i wzniesione w sposób ekologiczny i odpowiedzialny klimatycznie. Przewidziano również nagrodę specjalną za inwestycję wykonaną z konstrukcji drewnianej. Konkurs dotyczy budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz użyteczności publicznej.

Konkurs organizuje Ministerstwo Klimatu i Środowiska wraz z Oddziałem Warszawskiego Stowarzyszenia Architektów Polskich i dotyczy projektów oddanych do użytku w latach 2020-2022.

„Dom z klimatem – najlepszy zrealizowany projekt” to nie tylko kolejny konkurs. To zakrojona na szeroką skalę wizja upowszechniania ekologicznego budownictwa, które czasach kryzysu energetycznego jest zdecydowaną przyszłością branży.

Warto wziąć udział w takim konkursie nie tylko ze względu na atrakcyjne nagrody, prestiż w domenie architektury i budownictwa. To również realny wpływ na rozwój proekologicznego rozwoju gospodarki budowlanej na terenie kraju oraz zwiększanie świadomości społeczeństwa na temat budownictwa przyjaznego klimatowi.

Dlatego tym bardziej zachęcamy do udziału. Zapraszamy!

Szczegóły konkursu wraz z regulaminem znajdziecie Państwo pod adresem: www.domzklimatem.gov.pl/konkurs